مهلت ۸ روزه متقاضیان محصولات ایران خودرو برای تكمیل وجه

 

مهلت 8 روزه متقاضیان محصولات ایران خودرو برای تكمیل وجه

متقاضیانی كه در مرحله نخست فروش یكپارچه خودروها، بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ (تحویل در مهر ماه) را كسب كرده‌اند، از امروز (چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه) به مدت هشت روز فرصت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت را واریز كنند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، متقاضیانی كه در مرحله نخست فروش یكپارچه خودروها از طریق سامانه یكپارچه ثبت‌نام كرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش اول اولویت پاییز 1402 به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شركت، پیامك ارسال شده است، می‌توانند از امروز (چهارشنبه 10 اردیبهشت ماه) تا چهارشنبه هفته آینده (سوم خرداد ماه) برای واریز وجه پیش‌پرداخت خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام كنند.

اولویت‌های اعلامی، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یكپارچه در این دوره، هستند و تغییر خودرو امكان‌پذیر نیست. متقاضیان می‌بایست به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام كنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز كنند.

 

براساس آن‌چه اعلام شده، سند خودرو یكسال در رهن شركت خواهد بود، انتقال امتیاز به شخص ثالث و فروش حواله خودرو بصورت وكالتی ممنوع است و در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.  

در صورت عدم واریز كامل پیش‌پرداخت علی‌الحساب خودرو در موعد تعیین شده، ثبت‌نام كان‌لم‌یكن تلقی می‌شود. ضمن اینكه در صورت انصراف مشتری یا مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در هر مرحله پیش از تحویل خودرو، ثبت‌نام لغو و وجه مشتری ظرف مدت 20 روز مسترد می‌شود.

 

 خودرو , گروه صنعتی ایران خودرو ,

 

* اخرین مهلت پرداخت